LC Fc Duplex 10g Om4 50,125 Multimode panssaroitu kuitu liitin valokaapeli kustannus- ja kuitu valokaapeli tyypit

LC Fc Duplex 10g Om4 50,125 Multimode panssaroitu kuitu liitin valokaapeli kustannus- ja kuitu valokaapeli tyypit

Kuvaus LC-LC Duplex 10G OM4 50/125 Mulitmode Armored kuitu kaapeli kuitua Patch Kytkentäkaapelit tunnetaan myös kuitu puseroita tai kuitua välikaapelit.

Function

Kuvaus
LC-LC Duplex 10G OM4 50/125 Mulitmode Armored kuitua kytkentäkaapeli
Fiber Kytkentäkaapelit tunnetaan myös kuitu puseroita tai kuitua välikaapelit. Fiber optic kytkentäkaapeli on yksi useimmin käytetyt osat valokaapeliverkko.
10G fiber optic Kytkentäkaapelit antaa 10 gigabit tiedonsiirtonopeuden laajakaistayhteyksiä sovelluksissa ja ne ovat 5 kertaa nopeammin kuin standard 50um kuitu kaapeli. Toimii VCSEL laser- ja LED lähteistä. 10G fiber optic patch kaapeleita ovat 100 % optisesti testattu maksimaalisen suorituskyvyn. Olemme kaikki pituudet ja ääniliittimiä.
Ja 10G OM3 50/125 Mulitmode Armored kuitua kytkentäkaapeli ja 10G OM4 50/125 Mulitmode Armored kuitua kytkentäkaapeli, suurimmat erot ovat seuraavat:
A. OM4 on kehitetty erityisesti VSCEL laser siirto ja mahdollistaa 10 keikka / toinen linkki matkoja jopa 550 metriä (verrattuna 300M OM3).
B. tehokasta modaalinen kaistanleveys OM4 on yli kaksinkertainen OM3. OM4 kytkentäkaapeli on 4700 MHz.km kun OM3, se on 2000 MHz.km.
Lämmin vinkkejä: oletus kuidun halkaisija kaapeli on 3.0 mm, jos youand #39; d kuin haluat muokata muita kuin 0,9 mm, 2.0 mm, ota ystävällisesti tiedustelu meille. (Halkaisija on viitattava kaapelin paksuus, kokoa pystyy vastaamaan vastaavat laitteet port)
Tärkeimmät ominaisuudet
• LC-LC liittimet
• Duplex multimode valokaapeli
• Micron: 50/125um
• Täydellinen Lucent Technologies aqua takki
• Kaistanleveys lähettää hinnat jopa 10 Gigabittiin
• Kaikki fiber optic laastari kaapelit on korkea-liittimet
• 100 % testattu optisesti korkean suorituskyvyn
• Väri: vedensininen
• Kuidun Luokka: OM4
Tekniset tiedot

Erittely

Yksikkö

FC, SC, LC/panssaroituja kaapeleita

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Väliinkytkemisvaimennus

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Tappio

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Aallonpituus

nm

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Vaihdettavuus

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Tärinä

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Toiminta
lämpötila

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Varastointi

lämpötila

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kaapelin halkaisija

mm

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

Tekniset tiedot

Erittely

Yksikkö

FC, SC, LC/panssaroituja kaapeleita

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

Multi-mode

Single-mode

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Väliinkytkemisvaimennus

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Tappio

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Aallonpituus

nm

1310,1510

1310,1510

1310,1510

1310,1510

Vaihdettavuus

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Tärinä

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Toiminta
lämpötila

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Varastointi

lämpötila

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Kaapelin halkaisija

mm

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9

φ3.0,φ2.0,φ0.9


Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu, koska yksi suurimmista valmistajista lc fc duplex 10 g om4 50,125 multimode panssaroituja kuitua liitin valokaapeli kustannukset ja valokaapeli kuitutyyppejä korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: LC fc duplex 10g om4 50,125 multimode panssaroitu kuitua liitin valokaapeli kustannukset ja valokaapeli tyypit valmistajat, factory, valmistettu Kiinassa, laatu, edullinen hinta halpa
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop