Fixed-Flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator Lc Kaapeli

Fixed-Flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator Lc Kaapeli

Kuvaus kiinteä laippa SC/UPC Fiber Optic vaimennin 1 ~ 25dB valinnainen kiinteä vaimentimet käytetään jossa ennalta määrätyn määrän valoa tappio on määritetty.

Function

Kuvaus
Kiinteät laippa SC/UPC Fiber Optic vaimennin 1 ~ 25dB valinnainen
Kiinteä vaimentimet käytetään sovelluksissa, jossa ennalta määrätyn määrän valoa tappio on määritetty.
Tarjoamme LC, FC, SC, ST, MU kiinteä vaimennin eri vaimennus tasolta 1dB 25dB.
Tärkeimmät ominaisuudet
• Bellcore yhteensopiva
• Aallonpituus riippumaton
• Kestävyys andamp; Yksinkertainen ja luotettava rakenne
Tekniset tiedot
• Toimivat aallonpituus: SM: 1310nm ja 1550nm
• MM: 850nm 1300nm
• Heijastusvaimennus: yli 55dB (UPC)
• Vaimennus tarkkuus: +/-0,5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Polarisaatio riippuvainen tappio: alle 0.2dB
• Max. Optinen teho: 200mW
• Lämpötila-alue:-40 ~ 80 ° C

Kuvaus
Kiinteät laippa LC/UPC Fiber Optic vaimennin 1 ~ 20dB valinnainen
Kiinteä vaimentimet käytetään sovelluksissa, jossa ennalta määrätyn määrän valoa tappio on määritetty.
Tarjoamme LC, FC, SC, ST, MU kiinteä vaimennin eri vaimennus tasolta 1dB 20dB.


Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu yhtenä suurimmista valmistajista fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc-kaapeli sen korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: Fixed-Flange-UPC-Fiber-Optic-attenuator lc kaapeli valmistajat, factory, valmistettu Kiinassa, laatu, edullinen hinta, halvalla
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop