A1x2l D2 × 2B mekaaninen kuitua ura Optic Valosähköinen hallitsemattoman hetkellinen Layer 3 optista Dvi Toslink-näytön lähellä kytkin

A1x2l D2 × 2B mekaaninen kuitua ura Optic Valosähköinen hallitsemattoman hetkellinen Layer 3 optista Dvi Toslink-näytön lähellä kytkin

Kuvaus 1x2L mekaaninen optinen kytkin yhdistää optinen kanavat ohjaamalla saapuvat optisen signaalin valitun tuotannon kuitua

Function

Kuvaus
1x2L mekaaninen optinen kytkin yhdistää optinen kanavat ohjaamalla saapuvat optisen signaalin valitun tuotannon kuitua. Tämä saavutetaan käyttämällä patentoitu opto-mekaaniset oma kokoonpano ja aktivoida kautta sähkö ohjaussignaali.
1x2L mekaaninen optinen kytkin tukea kaikki aallonpituus on 1260nm ~ 1650nm, se tarjoaa erittäin korkea luotettavuus, matala väliinkytkemisvaimennus, nopean vaihdon nopeus sekä kaksisuuntainen suorituskykyä. Optiset kytkimet laajalti käytetään optista verkkoa, suojelu, lähetin ja vastaanotin suojelua, verkko-testijärjestelmään ja instrumentointeja.
Ominaisuudet
• Verraton edullisia
• Pieni lisäys tappio
• Korkea kanava erikseen
• Korkea vakaus, luotettavuus
• Epoksi-vapaana optisen reitin
• Tallentuva ja ei-Tallentuva virhe
Sovellukset
• Optinen verkko
• Suojaa entisöinnissä
• Optinen Singnal reititys
• Configurable optinen lisää/pudota
• Lähetin ja vastaanotin suojaus
• Verkko koekäyttää elimistö

Suorituskyky

Parametri


FY - 1 × 2 L

Aallonpituusalueen valinta

nm

850

1260~1650

Toimivat aallonpituus

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Väliinkytkemisvaimennus

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.5 Max: 0,8

Tappio

dB

MM≥30 SM≥50

Ylikuulumisen

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Toistettavuus

dB

≤±0.02

Virtalähde

V

3.0 tai 5.0

Käyttöikä

Kertaa

≥107

Valitsin aika

MS

≤8

Lähetysteho

mW

≤500

Käyttölämpötila

-20~+70

Varastointilämpötila

-40~+85

Ulottuvuus

mm

(L)22.0×(W)12×(H)10.5(±0.2)

Eritelmän voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta.

Eritelmän edellä ovat laitteen ilman yhdistin.

Pins

Tyyppi

PIN

Sähkökäyttöjen

Asema-anturi

1×2

kanava

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Tallentuva virhe

P1-P2

V +

GND

--

--

Avoinna

Sulje

Sulje

Avoinna

P1-P3

--

--

GND

V +

Sulje

Avoinna

Avoinna

Sulje

Ei-tallentuva virhe

P1-P2

V +

--

--

GND

Avoinna

Sulje

Sulje

Avoinna

P1-P3

--

--

--

--

Sulje

Avoinna

Avoinna

Sulje

Optisen reitin

Tekniset tiedot

Jännite

Nykyinen

Vastus

5V Tallentuva virhe

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V-Tallentuva

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V Tallentuva virhe

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V ei-Tallentuva virhe

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Tilaustiedot

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Tila

Aallonpituus

Syöttöjännitteen tyyppi

Malli

Fiber tyyppi

Kuitu
Halkaisija

Kuidun pituus

Liitin

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550
X = muut

3 = 3V
5 = 5V

L = Tallentuva virhe
N = ei -
Tallentuva virhe

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = muut

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 mm
30 = 3,0 mm
X = muut

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = muut

0 = ei mitään
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = muut

PDF
1x2L mekaaninen optinen kytkin

Kuvaus
2x2B optinen kytkin yhdistää optinen kanavat ohjaamalla saapuvat optisen signaalin valitun tuotannon kuitua. Tämä saavutetaan käyttämällä patentoitu opto-mekaaniset oma kokoonpano ja aktivoida kautta sähkö ohjaussignaali.
2x2B optinen kytkin tukea kaikki aallonpituus on 1260nm ~ 1650nm, se tarjoaa erittäin korkea luotettavuus, matala väliinkytkemisvaimennus, nopean vaihdon nopeus sekä kaksisuuntainen suorituskykyä. Optiset kytkimet laajalti käytetään optista verkkoa, suojelu, lähetin ja vastaanotin suojelua, verkko-testijärjestelmään ja instrumentointeja.

Suorituskyky

Parametri

FY-2x2B

Aallonpituusalueen valinta

nm

850

1260~1650

Toimivat aallonpituus

nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Väliinkytkemisvaimennus

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.6 Max: 0,8

Tappio

dB

MM≥30 SM≥50

Ylikuulumisen

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Toistettavuus

dB

≤±0.02

Virtalähde

V

3.0 tai 5.0

Käyttöikä

Kertaa

≥107

Valitsin aika

MS

≤8

Lähetysteho

mW

≤500

Käyttölämpötila

-20~+70

Varastointilämpötila

-40~+85

Ulottuvuus

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Eritelmän voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta.

Eritelmän edellä ovat laitteen ilman yhdistin.

Pins

Parametrit

Pins

Sähkökäyttöjen

Asema-anturi

2 × 2B

Optisen reitin

1

5

2 × 2B

Optinen
Polku

1

5

2 × 2B

Optinen
Polku

Tallentuva virhe

P1-P4
P2-P3

V +

GND

Tallentuva virhe

P1-P4
P2-P3

V +

GND

Tallentuva virhe

P1-P4
P2-P3

P1-P3

--

--

P1-P3

--

--

P1-P3

Ei-tallentuva virhe

P1-P4 P2-P3

V +

--

--

GND

Avoinna

Sulje

Sulje

Avoinna

P1-P3

--

--

--

--

Sulje

Avoinna

Avoinna

Sulje

Optisen reitin

Tekniset tiedot

Jännite

Nykyinen

Vastus

5V Tallentuva virhe

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V-Tallentuva

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V Tallentuva virhe

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V ei-Tallentuva virhe

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Tilaustiedot

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Tila

Aallonpituus

Syöttöjännitteen tyyppi

Malli

Fiber tyyppi

Kuitu
Halkaisija

Kuidun pituus

Liitin

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550
X = muut

3 = 3V
5 = 5V

L = Tallentuva virhe
N = ei -
Tallentuva virhe

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = muut

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2,0 mm
30 = 3,0 mm
X = muut

1 = 1 m
2 = 1,5 m
X = muut

0 = ei mitään
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = muut

PDF
2x2B mekaaninen optinen kytkin


Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu, koska yksi suurimmista valmistajista a1x2l d2 × 2b mekaaninen kuitua ura optic Valosähköinen hallitsemattoman hetkellinen kerros 3 optista dvi toslink näytön läheisyys kytkin sen korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: a1x2l d2 × 2b mekaaninen kuitua ura optic Valosähköinen hallitsemattoman hetkellinen layer 3 optista dvi toslink näytön läheisyys kytkin valmistajat, factory, valmistettu Kiinassa, laatu, edullinen hinta halpa
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop