3port monimuoto-1310nm/1490nm/1550-suodatin Wdm lähetin Patch Panel mikro-optinen aallonpituus Division multiplekseri mittarin testaus

3port monimuoto-1310nm/1490nm/1550-suodatin Wdm lähetin Patch Panel mikro-optinen aallonpituus Division multiplekseri mittarin testaus

Sopofiber' mikro-optinen WDM hyödyntää ohut pinnoite tekniikka ja oma suunnittelu-flux metallia liimaus mikro optiikka pakkaus

Function

Sopofiber' mikro-optinen WDM hyödyntää ohut pinnoite tekniikka ja oma suunnittelu-flux metallia liimaus mikro optiikka pakkaus. Se tarjoaa alhainen väliinkytkemisvaimennus, korkea kanava erikseen, alhainen lämpötila herkkyys ja epoksi vapaa optisen reitin.

Ominaisuudet

• Aallonpituus käyttöalue

• Matala lisäys-tappio

• Ultra Flat laaja Passband

• Korkea kanava erikseen

• Korkean vakauden ja luotettavuuden

• Epoksi-vapaana optisen reitin

Sovellukset

• Seuranta

• WDM-verkko

• Lähettimet ja kuitua laser

• Kuitu optinen vahvistin

• Kuituoptisia välineitä

Suorituskyky

Parametri

Erittely

Siirrä kanava aallonpituus (nm)

1500 ~ 1600 (tai 1260 ~ 1360)

Heijastavat kanava aallonpituus (nm)

1260 ~ 1360 (tai 1500 ~ 1600)

Väliinkytkemisvaimennus (dB)

Heijastavat kanava

≤0.5

Pass kanava

≤0.6

Lisäys tappio vaihtelu (dB)

andlt; 0,3

Eristäminen (dB)

Heijastavat kanava

andgt; 15

Pass kanava

andgt, 40

Inertion tappio lämpötila herkkyys (dB/℃)

andlt, 0,005

Polarisaatio riippuvainen tappio (dB)

andlt; 0,1

Polarisaatio tilassa hajonta

andlt; 0,1

Suuntaavuus (dB)

andgt; 50

Paluu Loss(dB)

andgt; 50

Suurin tehonkesto (mW)

500

Opterating lämpötila (℃)

-2~+80

Varastointilämpötila (℃)

-40~+85

Paketti mitta (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um löysä putki)

Tekniset tiedot voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta.

Eritelmän edellä ovat laitteen ilman yhdistin.

Tilaustiedot


MWDM

X

X

X

XX

Aallonpituus

Fiber tyyppi

Kuidun pituus

In/Out-liitäntä

35 = 1310 siirtää

53 = 1550 siirtää

1 = paljas kuitu

2 = 900um löysä putki

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = ei mitään

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = S

6 = LC

S = Määritä



Kuvaus
MMWDM hyödyntää ohut pinnoite tekniikka ja oma suunnittelu-flux metallia liimaus mikro optiikka pakkaus. Se tarjoaa alhainen väliinkytkemisvaimennus, korkea kanava erikseen, alhainen lämpötila herkkyys ja epoksi vapaa optisen reitin.

Suorituskyky

Parametri

Erittely

Siirrä kanava aallonpituus (nm)

1500 ~ 1600 (tai 1260 ~ 1360)

Heijastavat kanava aallonpituus (nm)

1260 ~ 1360 (tai 1500 ~ 1600)

Väliinkytkemisvaimennus (dB)

Heijastavat kanava

≤0.5

Pass kanava

≤0.6

Lisäys tappio vaihtelu (dB)

andlt; 0,3

Eristäminen (dB)

Heijastavat kanava

andgt; 15

Pass kanava

andgt, 40

Inertion tappio lämpötila herkkyys (dB/℃)

andlt, 0,005

Polarisaatio riippuvainen tappio (dB)

andlt; 0,1

Polarisaatio tilassa hajonta

andlt; 0,1

Suuntaavuus (dB)

andgt; 50

Tappio (dB)

andgt; 50

Suurin tehonkesto (mW)

500

Opterating lämpötila (℃)

-2~+80

Varastointilämpötila (℃)

-40~+85

Paketti mitta (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um löysä putki)

Tekniset tiedot voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta.

Eritelmän edellä ovat laitteen ilman yhdistin.

Tilaustiedot

MMWDM

XX

X

X

XX

Aallonpituus

Fiber tyyppi

Kuidun pituus

In/Out-liitäntä

35 = 1310 siirtää
53 = 1550 siirtää

1 = 50/125um MM kuitu
2 = 62,5/125um MM kuitu

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ei mitään
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = S
6 = LC
S = Määritä

PDF
MultiMode 1310 ja 1550nm suodattimen aallonpituus Division multiplekseri

Kuvaus
Mikro-optinen WDM hyödyntää ohut pinnoite tekniikka ja oma suunnittelu-flux metallia liimaus mikro optiikka pakkaus. Se tarjoaa alhainen väliinkytkemisvaimennus, korkea kanava erikseen, alhainen lämpötila herkkyys ja epoksi vapaa optisen reitin.
Suorituskyky

Parametri

Erittely

Siirrä kanava aallonpituus (nm)

1500 ~ 1600 (tai 1260 ~ 1360)

Heijastavat kanava aallonpituus (nm)

1260 ~ 1360 (tai 1500 ~ 1600)

Väliinkytkemisvaimennus (dB)

Heijastavat kanava

≤0.5

Pass kanava

≤0.6

Lisäys tappio vaihtelu (dB)

andlt; 0,3

Eristäminen (dB)

Heijastavat kanava

andgt; 15

Pass kanava

andgt, 40

Inertion tappio lämpötila herkkyys (dB/℃)

andlt, 0,005

Polarisaatio riippuvainen tappio (dB)

andlt; 0,1

Polarisaatio tilassa hajonta

andlt; 0,1

Suuntaavuus (dB)

andgt; 50

Tappio (dB)

andgt; 50

Suurin tehonkesto (mW)

500

Opterating lämpötila (℃)

-2~+80

Varastointilämpötila (℃)

-40~+85

Paketti mitta (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um löysä putki)

Tekniset tiedot voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta.
Eritelmän edellä ovat laitteen ilman yhdistin.
Tilaustiedot

MWDM

X

X

X

XX


Aallonpituus

Fiber tyyppi

Kuidun pituus

In/Out-liitäntä

35 = 1310 siirtää
53 = 1550 siirtää

1 = paljas kuitu
2 = 900um löysä putki

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ei mitään
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = S
6 = LC
S = Määritä

PDF
3 väyläinen 1310 ja 1550nm suodatin WDM

Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu yhtenä suurimmista valmistajista 3port monimuoto-1310nm/1490nm/1550-suodatin wdm lähetin patch mikro optisten aallonpituuksien jako multiplekseri Paneelimittari testaus sen korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: 3port monimuoto-1310nm/1490nm/1550-suodatin wdm lähetin patch mikro optisten aallonpituuksien jako multiplekseri Paneelimittari testaus valmistajat, factory, valmistettu Kiinassa, laatu, edullinen hinta halpa
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop