1310nm ja 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP-Gigabit 10gb Lr SFP Gbic lähetin moduulin

1310nm ja 1550nm 40km, 100km Xfp Ethernet SFP-Gigabit 10gb Lr SFP Gbic lähetin moduulin

10 gigabit Ethernet XFP vastaanotin (SMF 1310nm, 40km, LC, DOM) tuotteen tiedot OEM- ja tulli kumppaneina monenlaisia maailman luokan OEM tehtailija yli 8 vuotta

Function

10 gigabit Ethernet XFP vastaanotin (SMF 1310nm, 40km, LC, DOM)

Tuotetiedot

Osan numero

XFP-10GER-31

Toimittajan nimi

Fiberstore

Lomakkeen tyyppi

XFP

Max Data Rate

10Gbps

Aallonpituus

1310nm

Max kaapeli etäisyys

40km

Käyttöliittymä

LC duplex

Optisten komponenttien

DFB 1310nm

Kaapelityyppi

SMF

DOM-tukea

Kyllä

Lähetysteho

0 ~ 4dBm

Vastaanottimen herkkyys

andlt,-16dBm

Kaupallinen lämpötila-alueella

0-70° C (32-158° F)

HTS yhdenmukaistettu koodi

8517706000

OEM andamp; Tulli

Kumppaneina monenlaisia maailmanluokan OEM valmistajat yli 8 vuotta, Sopofiber pystyy tarjoamaan laadukkaita räätälöityjä ja kustannustehokkaat ratkaisut kaikkiin tarpeisiin ja eritelmät, mukaan lukien optinen suunnittelu, mekaniikkasuunnittelu, painettu piiri Board (PCB) taitto ja sähkösuunnittelun, ohjelmisto andamp; Laitteisto-ohjelmiston suunnittelu, integroitu kokoonpano, selitteitä. Vellova myynti-ja suotuisa asiakaspalautetta Sopofiber on kasvanut nopeasti ympäri maailmaa ja on tulossa optisen viestinnän alan johtava. Jos olet kiinnostunut tuotteistamme, ota rohkeasti yhteyttä.

Pakkausten andamp; Merkinnät

Tämä on helppo toteuttaa ja hyvin suojattu lähetin Paketti merkitty ja merkitty bysopofiberas oletuksena. Räätälöidyt etikettiin tai pakkaukseen ratkaisut ovat saatavilla pyynnöstä.

10 gigabit Ethernet XFP vastaanotin (SMF, 1550, 100km, LC, DOM)

Tuotetiedot

Osan numero

XFP-10GZRC-55

Toimittajan nimi

Fiberstore

Lomakkeen tyyppi

XFP

Max Data Rate

10Gbps

Aallonpituus

1550

Max kaapeli etäisyys

100km

Käyttöliittymä

LC duplex

Optisten komponenttien

EML 1550nm

Kaapelityyppi

SMF

DOM-tukea

Kyllä

Kaupallinen lämpötila-alueella

0-70° C (32-158° F)

HTS yhdenmukaistettu koodi

8517706000




Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu yhtenä suurimmista valmistajista 1310nm ja 1550nm 40 km, 100 km xfp ethernet sfp gigabit 10 gb lr sfp gbic vastaanotin moduuli sen korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: 1310nm ja 1550nm 40km, 100km xfp ethernet SFP gigabit 10gb lr SFP gbic vastaanotin moduuli valmistajat, tehdasvalmisteiset Kiinassa, laatu, edullinen hinta, halvalla
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop