1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx lähetin Gigabit Ethernet

1310nm/1550nm 10gb DWDM SFP Sx lähetin Gigabit Ethernet

Tuotteen esittely: DWDM SFP käytetään yhtenä kuitu DWDM-järjestelmä ja kaksi kuitua DWDM-järjestelmä

Function

1、Product esittely:DWDM SFP käytetään yhtenä kuitu DWDM-järjestelmä ja kaksi kuitua DWDM-järjestelmä

Tiheä aallonpituus Division Multiplexing (DWDM) pieni Form-Factor Pluggable (SFP) lähetin antaa

suurilla nopeuksilla ja fyysinen tiiviyttä todayand #39; verkot vaativat välittäessään käyttöönoton

joustavuutta ja varaston ohjaus verkon järjestelmänvalvojat kysyntään. DWDM SFP-kaapeleita ovat saatavilla kaikilla

100 GHz tai 50Ghz C-yhtyeen aallonpituuksilla DWDM ITU-verkkoon. Niiden tarkoituksena on moni--aiheuttaja

Sopimuksen (MSA) standardeja laaja verkosto laitteiden yhteensopivuus. Kuten multirate käyttöliittymät ne

tue mitään protokollaa 100 Mbps 4,25 Gbps, 8G / 10G Katso SFP + luokka.

EOLS-"16xx"-xx-lähetin on harvalukuinen asu tekijä pluggable moduulit kaksisuuntainen sarja optinen

tiedonsiirto, kuten 4 x / 2 x / 1 x Fibre Channel, SDH ja SONET, Ethernet-sovellusten. Moduulit

ovat kuuma pluggable ja digitaalisen diagnostiikkatoiminnot http:n kautta I2C väylän määritetty Tilatuen

MSA SFF-8472. Moduulit täyttävät IEEE802.3 gigabitin Ethernet-standardi ja

ANSIFibre Channel vaatimukset ja jotka ovat soveltuvat yhteenliitännät gigabitin Ethernet- ja kuitu

Kanavaympäristöissä. Voidaan käyttää yhtenä kuitu DWDM-järjestelmä ja kaksi kuitua DWDM-järjestelmä.

2、Product parametri:DWDM SFP käytetään yhtenä kuitu DWDM-järjestelmä ja kaksi kuitua DWDM-järjestelmä

1234
5678
9101112
13141516

3. tuotteen ominaisuus:DWDM SFP käytetään yhtenä kuitu DWDM-järjestelmä ja kaksi kuitua DWDM-järjestelmä

· OperatingDataRate100Mb ~ 4.25Gbps

· AvailableinallC-BandWavelengthsonthe50GHzor100GhzDWDMITUGrid

· Single3.3VPowerSupplyandTTLLogicInterface

· Kuuma PluggableSFPFootprintDuplexLCConnectorInterface

· CompliantwithClass1FDAandIEC60825-1

· LaserSafety

· CompliantwithSFPMSA

· CompliantwithSFF-8472

· OperatingCaseTemperature:Standard:0to70 ° C/laajennettu:-5to70 ° C

4、 toimitus ja huolto:DWDM SFP käytetään yhtenä kuitu DWDM-järjestelmä ja kaksi kuitua DWDM-järjestelmä

1) maksaa:

2 merenkulku:

3) huolto:

5、 suositukset:DWDM SFP käytetään yhtenä kuitu DWDM-järjestelmä ja kaksi kuitua DWDM-järjestelmä

1)SGMII SFP on standard serial ID yhteensopiva SFP MSA base - 100 fx suunnittelu

2)100Base-SX on Fast Ethernet-versio yli valokuitu

3)SFP 4G SFP 4 g on käyttää valokuitu viestintä- ja laser saa virtalähde hotplug-toiminto.

4)CWDM SFP

5)Kompakti SFP YUTP

6)BIDI SFP SDHSONET

Kuvaus
DWDM SFP + lähetin tarkoituksena on lähettää ja vastaanottaa optinen dataa yksimuoto valokuitu. Digitaalinen diagnostiset toiminnot ovat saatavilla I2C. Tämä moduuli on suunniteltu yksimuoto kuitu ja toimii nimellisellä aallonpituudella ITU verkkoon, C yhtye DWDM aallonpituus. Se on 20-nastainen liitin SFP + jotta kuuma Liitä kykenevyys. Lähetin-osassa käytetään DWDM EML laseria ja on luokan 1 laser yhteensopiva mukaan kansainvälisen turvallisuuden standardin IEC-60825. Vastaanotin osa käyttää PIN-detektori ja rajoittaa jälkeinen vahvistin IC.
Ominaisuudet
• Optinen liitäntä yhteensopiva IEEE 802.3ae
• Electrical Interface-liittymän yhteensopiva SFF-8431
• Määritysten mukainen SFF 8472
• Yhteensopiva SFP + MSA
• Kuuma Pluggable SFP jalanjälki
• Pieni virrankulutus
• Sisäänrakennettu digitaalinen diagnostiset toiminnot
• Luokan 1 lasertuote noudattaa EN 60825-1
• Power dissipationandlt; 1.5W
• Asia käyttölämpötila-alue: 5 ° C asti 70 ° C
Sovellukset
• 10G Ethernet FEC
• 10Gbps palvelun SONET/SDH ITU-T G.959.1 P1L1 - 2D 2
• 10Gbps palvelun SONET/SDH ITU-T G.709
• 10G BASE-ZR/ZW
• 80km 10G Fibre Channel

Tilaustiedot

OSANRO

Tiedonsiirtonopeus

Etäisyys

Aallonpituus

Lähtöteho (dBm)

Vastaanottimen herkkyys
(dBm)

DDMI

FDP-xx9-40xD

10Gbps

40km

DWDM EML

-1~4

<-15.8、PIN

Y

FDP-xx9-80xD

10Gbps

80km

DWDM EML

0~5

<-23、APD

Y

PDF
DWDM SFP + lähetin


Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO tunnetaan yhtenä suurimmista valmistajista 1310nm ja 1550nm 10 gb dwdm sfp sx lähetin gigabit ethernet korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: 1310nm ja 1550nm 10gb DWDM SFP sx lähetin gigabit ethernet valmistajat, factory, valmistettu Kiinassa, laatu, edullinen hinta, halvalla
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop