10GBASE Lr X 2 Xfp 1310nm, 1550, 850nm 300m, 10km, 40 km, 220 m Dom SFP Lc Hr lähetin Mux Demux moduuli

10GBASE Lr X 2 Xfp 1310nm, 1550, 850nm 300m, 10km, 40 km, 220 m Dom SFP Lc Hr lähetin Mux Demux moduuli

10GBASE-LRM X2 lähetin-vastaanotin (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM) tuotteen tiedot OEM- ja tulli kumppaneina monenlaisia maailmanluokan

Function

10GBASE-LRM X2 lähetin-vastaanotin (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Tuotetiedot

Osan numero

X2-10GSR-31

Toimittajan nimi

Fiberstore

Lomakkeen tyyppi

X2

Max Data Rate

10Gbps

Aallonpituus

1310nm

Max kaapeli etäisyys

220m

Käyttöliittymä

SC-duplex

Optisten komponenttien

FP 1310nm

Kaapelityyppi

MMF

DOM-tukea

Kyllä

Lähetysteho

-6,5 ~-0.5dBm

Vastaanottimen herkkyys

andlt; -14.4dBm

Kaupallinen lämpötila-alueella

0-70° C (32-158° F)

HTS yhdenmukaistettu koodi

8517706000

OEM andamp; Tulli

Kumppaneina monenlaisia maailmanluokan OEM valmistajat yli 8 vuotta, Sopofiber pystyy tarjoamaan laadukkaita räätälöityjä ja kustannustehokkaat ratkaisut kaikkiin tarpeisiin ja eritelmät, mukaan lukien optinen suunnittelu, mekaniikkasuunnittelu, painettu piiri Board (PCB) taitto ja sähkösuunnittelun, ohjelmisto andamp; Laitteisto-ohjelmiston suunnittelu, integroitu kokoonpano, selitteitä. Vellova myynti-ja suotuisa asiakaspalautetta Sopofiber on kasvanut nopeasti ympäri maailmaa ja on tulossa optisen viestinnän alan johtava. Jos olet kiinnostunut tuotteistamme, ota rohkeasti yhteyttä.

Pakkausten andamp; Merkinnät

Tämä on helppo toteuttaa ja hyvin suojattu lähetin Paketti merkitty ja merkitty bysopofiberas oletuksena. Räätälöidyt etikettiin tai pakkaukseen ratkaisut ovat saatavilla pyynnöstä.

10GBASE-LR X2 lähetin-vastaanotin (SMF, 1310nm, 10 Km, SC, DOM)

Tuotetiedot

Osan numero

X2-10GLR-31

Toimittajan nimi

Fiberstore

Lomakkeen tyyppi

X2

Max Data Rate

10Gbps

Aallonpituus

1310nm

Max kaapeli etäisyys

10km

Käyttöliittymä

SC-duplex

Optisten komponenttien

DFB 1310nm

Kaapelityyppi

SMF

DOM-tukea

Kyllä

Lähetysteho

-8.2 ~ 0.5dBm

Vastaanottimen herkkyys

andlt; -14.4dBm

Kaupallinen lämpötila-alueella

0-70° C (32-158° F)

HTS yhdenmukaistettu koodi

8517706000


10GBASE-LR XFP lähetin (SMF 1310nm, 10km, LC, DOM)

Tuotetiedot

Osan numero

XFP-10GLR-31

Toimittajan nimi

Fiberstore

Lomakkeen tyyppi

XFP

Max Data Rate

10Gbps

Aallonpituus

1310nm

Max kaapeli etäisyys

10km

Käyttöliittymä

LC duplex

Optisten komponenttien

DFB 1310nm

Kaapelityyppi

SMF

DOM-tukea

Kyllä

Lähetysteho

-6 ~ 0dBm

Vastaanottimen herkkyys

andlt,-14.5dBm

Kaupallinen lämpötila-alueella

0-70° C (32-158° F)

HTS yhdenmukaistettu koodi

8517706000


10GBASE-ER XFP lähetin (SMF, 1550, 40km, LC, DOM)

Tuotetiedot

Osan numero

XFP-10GER-55

Toimittajan nimi

Fiberstore

Lomakkeen tyyppi

XFP

Max Data Rate

10Gbps

Aallonpituus

1550

Max kaapeli etäisyys

40km

Käyttöliittymä

LC duplex

Optisten komponenttien

EML 1550nm

Kaapelityyppi

SMF

DOM-tukea

Kyllä

Lähetysteho

0 ~ 4dBm

Vastaanottimen herkkyys

andlt,-16dBm

Kaupallinen lämpötila-alueella

0-70° C (32-158° F)

HTS yhdenmukaistettu koodi

8517706000


10GBASE-SR XFP lähetin (MMF, 850nm, 300m, LC, DOM)

Tuotetiedot

Osan numero

XFP-10GSR-85

Toimittajan nimi

Fiberstore

Lomakkeen tyyppi

XFP

Max Data Rate

10Gbps

Aallonpituus

850nm

Max kaapeli etäisyys

300m yli OM3 MMF

Käyttöliittymä

LC duplex

Optisten komponenttien

VCSEL 850nm

Kaapelityyppi

MMF

DOM-tukea

Kyllä

Lähetysteho

-3.5 ~ 5.3dBm

Vastaanottimen herkkyys

andlt,-13 dBm

Kaupallinen lämpötila-alueella

0-70° C (32-158° F)

HTS yhdenmukaistettu koodi

8517706000



Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO tunnetaan yhtenä suurimmista valmistajista 10gbase lr x2 xfp 1310nm, 1550, 850nm 300m, 10km, 40km, 220m dom sfp lc hr lähetin mux demux moduuli sen korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: 10GBASE lr x2 xfp 1310nm, 1550, 850nm 300 m, 10 km, 40 km, 220 m dom SFP lc hr lähetin mux demux moduuli valmistajat, tehdasvalmisteiset Kiinassa, laatu, edullinen hinta, halvalla
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop