10G, 100G, 200G HZ 1 x 2 cwdm yhden osan 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optinen-Tran-verkko

10G, 100G, 200G HZ 1 x 2 cwdm yhden osan 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optinen-Tran-verkko

Tuotekuvaus SFP-1080-Cxx on CWDM 10G SFP + optiikka. Se on saatavilla kaikki 8 "main" CWDM kanavia 1471nm 1611nm aallonpituuksilla

Function

Tuotteen kuvaus

SFP-1080-Cxx on CWDM 10G SFP + optiikka. Se on saatavilla kaikille 8 andquot; mainandquot; CWDM kanavat 1471nm 1611nm aallonpituuksilla.
Vastaanotin tukee kaikki 10G arvioidut nopeudet Ethernet-, SONET-, SDH- tai Fibre Channel-verkoissa.
SFP-1080-Cxx on yleinen osanumero, edustaa yhdistelmä kaksi numeroa, jotka määrittävät käyttää wavelegth xx.
Esimerkiksi SFP 1080 C47 on CWDM SFP + lähetin käynnissä 1471nm aallonpituus.
On myös saatavilla CWDM 10G lähetin muutamia CWDM kanavia 1270 1470nm alue. Mutta nämä moduulit ovat vähäiset ja saatavilla vain
tilauksesta. Pleasecontact usand tiedustella tällaisia malleja saatavuudesta.
Testattu ja todettu yhteensopiva eri 10G Ethernet kytkeytyy Cisco, Kataja, Force10, reuna-Core ja muut valmistajat.
SFP-1080-Cxx 10G SFP + CWDM 80 Km lähetinmääritykset
Asu tekijäSFP
Nopeus9,95 10.3 Gb/s
Optinen liitäntäDual LC
Toimintasäde80 km
Poweryhden 3.3V
NoudattaminenMSA SFF-8431, RoHS
ToimintatilaCWDM ITU kanavat
Fiber tyyppiSingle-mode 9/125um
AallonpituusCWDM ITU ruudukko (1471 ~ 1611nm)
Digitaalinen diagnostiikkaKyllä (SFF 8472 yhteensopiva)

Sopofiber'sCoarse aallonpituus division multiplekseri (CWDM) hyödyntää ohut pinnoite tekniikka ja oma suunnittelu-flux metallia liimaus mikro optiikka pakkaus. Se provideslow väliinkytkemisvaimennus, korkea kanava erikseen, wide pass bändi, alhainen lämpötila herkkyys ja epoksi Ilmainen optisen reitin.

Ominaisuudet

• Matala lisäys-tappio

• Wide pass yhtye

• Korkea kanava erikseen

• Korkean vakauden ja luotettavuuden

• Epoksi-vapaana optisen reitin

Sovellukset

• Linja seuranta

• WDM-verkko

• Tietoliikenne

• Matkapuhelinverkon sovellus

• Kuitu optinen vahvistin

• Acess verkko

Suorituskyky

Parametri

Erittely

Kanavan aallonpituus (nm)

1260 ~ 1620

Keskustassa aallonpituus tarkkuus (nm)

±0.5

Kytkeytymistä (nm)

20

Kanava Passband (@-0.5dB kaistanleveys (nm)

andgt, 13

Siirrä kanava väliinkytkemisvaimennus (dB)

≤0.6

Heijastus kanava väliinkytkemisvaimennus (dB)

≤0.4

Kanavan aaltoilu (dB)

andlt; 0,3

Eristäminen (dB)

Vieressä

andgt; 30

Wi vieressä

andgt, 40

Inertion tappio lämpötila herkkyys (dB/℃)

andlt, 0,005

Aallonpituus lämpötila siirtyminen (nm/℃)

andlt, 0,002

Polarisaatio riippuvainen tappio (dB)

andlt; 0,1

Polarisaatio tilassa hajonta

andlt; 0,1

Suuntaavuus (dB)

andgt; 50

Paluu Loss(dB)

andgt, 45

Suurin tehonkesto (mW)

300

Opterating lämpötila (℃)

-25~+75

Varastointilämpötila (℃)

-40~85

Paketti mitta (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um löysä putki)

Tekniset tiedot voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta.

Eritelmän edellä ovat laitteen ilman yhdistin.

Tilaustiedot

CWDM

X

XX

X

X

XX

Kanavaväli

Pass kanava

Fiber tyyppi

Kuidun pituus

In/Out-liitäntä

C = CWDM ruudukko

04 = 4 kanava

08 = 8-kanavainen

16 = 16 kanava

18 = 18 kanava

Kanava N = N

1 = paljas kuitu

2 = 900um

löysät

1 = 1 m

2 = 2 m

0 = ei mitään

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = S

6 = LC


Kuvaus
Karkea aallonpituus division multiplekseri (CWDM) hyödyntää ohut pinnoite tekniikka ja oma suunnittelu-flux metallia liimaus mikro optiikka pakkaus. Se provideslow väliinkytkemisvaimennus, korkea kanava erikseen, wide pass bändi, alhainen lämpötila herkkyys ja epoksi Ilmainen optisen reitin.

Suorituskyky

Parametri

Erittely

Kanavan aallonpituus (nm)

1260 ~ 1620

Keskustassa aallonpituus tarkkuus (nm)

±0.5

Kytkeytymistä (nm)

20

Kanava Passband (@-0.5dB kaistanleveys (nm)

andgt, 13

Siirrä kanava väliinkytkemisvaimennus (dB)

≤0.6

Heijastus kanava väliinkytkemisvaimennus (dB)

≤0.4

Kanavan aaltoilu (dB)

andlt; 0,3

Eristäminen (dB)

Vieressä

andgt; 30

Wi vieressä

andgt, 40

Inertion tappio lämpötila herkkyys (dB/℃)

andlt, 0,005

Aallonpituus lämpötila siirtyminen (nm/℃)

andlt, 0,002

Polarisaatio riippuvainen tappio (dB)

andlt; 0,1

Polarisaatio tilassa hajonta

andlt; 0,1

Suuntaavuus (dB)

andgt; 50

Tappio (dB)

andgt, 45

Suurin tehonkesto (mW)

300

Opterating lämpötila (℃)

-25~+75

Varastointilämpötila (℃)

-40~85

Paketti mitta (mm)

Φ5.5x34 (L38 900um löysä putki)

Tekniset tiedot voivat muuttua ilman ennakkoilmoitusta.

Eritelmän edellä ovat laitteen ilman yhdistin.

Tilaustiedot

CWDM

X

XX

X

X

XX

Kanavaväli

Pass kanava

Fiber tyyppi

Kuidun pituus

In/Out-liitäntä

C = CWDM ruudukko

04 = 4 kanava
08 = 8-kanavainen
16 = 16 kanava
18 = 18 kanava
Kanava N = N

1 = paljas kuitu
2 = 900um löysä putki

1 = 1 m
2 = 2 m

0 = ei mitään
1 = FC/APC
2 = FC/PC
3 = SC/APC
4 = SC/PC
5 = S
6 = LC

PDF
1 x 2 CWDM yksi komponentti (3-portti)

Hyödynnä laaja kokemus ja asiantuntemus, SOPO on tunnettu yhtenä suurimmista valmistajista 10 g, 100 g, 200 g hz 1 x 2 cwdm yhden osan 80km-sfp-1080-cxx-sfp-10-cwdm optinen-Tran verkon korkea laatu ja edullinen hinta tuotteita ja erinomaista palvelua. Ota voitava ostaa halpoja tuotteita, jotka on tehty meidän tehdas Kiinassa.

Hot Tags: 10g, 100g, 200g hz 1 x 2 cwdm yhden osan 80km-SFP-1080-cxx-SFP-10-cwdm optinen-Tran verkkoon valmistajille, tehdasvalmisteiset Kiinassa, laatu, edullinen hinta, halvalla
Liittyvät tuotteet
Ota yhteyttä
SOPO Optical Communication Co., Ltd

Osoite: JinDiDa-teollisuusalue, Langkou Industry Pak, Dalang-katu, Longhua New District, Shenzhen, Kiina

Puhelin: +86-755-23124132

Faksi: 86-755-23774378

Sähköposti: 18818523155@163.com

SOPO Optical Communication Co., Ltd
foottop